• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації РСЦ ГСЦ МВС в Київській області

Оголошено тендер

34 000.00 UAH
Номер: 3f6512c74dfe41fbb3bd0adad7d40723
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-15-009071-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 34 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації РСЦ ГСЦ МВС в Київській області
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 15.12.2022 16:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума34 000.00 UAH