-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів Львівського РСП Украероруху
Тендер Prozorro UA-2017-12-20-000495-c
Детальна інформація щодо закупівлі міститься у Тендерній документації
Завершена
340 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 400.00 UAH
Номер:
19d411dad5e94be6a2e300f9cc249baf
Внутрішній номер закупівлі:
1631640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-20-000495-c
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мізерак +380322972624 mizerak_im@uksatse.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 400.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2017 10:13 - 30.12.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2017 10:13 - 09.01.2018 17:00
Аукціон:
10.01.2018 14:22 - 10.01.2018 15:01
Період кваліфікації:
10.01.2018 15:01 - 18.01.2018 12:49
Період завантаження договору:
12.01.2018 15:20 - 01.02.2018 15:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів Львівського РСП Украероруху
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЇ КЛІМАТУ ТА АВТОМАТИЗАЦІЯ СИСТЕМ"
Оскарження: 10.01.2018 15:01 - 23.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36767497
-
Контактна особа:
Юлія Коваль +380676762939 texnoclass@ukr.net
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЗЕЛЕНА, будинок 149 Б
Оскарження: 10.01.2018 15:01 - 23.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
510.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
510.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.01.2018 15:15
Документи
18
Скарги
0
ФОП БИЧЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Оскарження: 12.01.2018 15:15 - 23.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3295108556
-
Контактна особа:
Биченко Віталій Олександрович +380632148554 380632148554@ya.ru
-
Адреса:
20800, Украина, ЧЕРКАСЬКА ОБЛ, СЕЛ.ПЛЯКІВКА, ВУЛ МИРУ Д. 41
Оскарження: 12.01.2018 15:15 - 23.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
273 768.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 368.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.01.2018 15:20
Документи
24
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН"
Оскарження: 12.01.2018 15:20 - 29.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37694069
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН" +380676726765 yuriy.savchak@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79037, м. Львів, вул. Загірна, 55А
Оскарження: 12.01.2018 15:20 - 29.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
292 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 304.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2018 12:49
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ВЕНТПРОМСЕРВIС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40532791
-
Контактна особа:
Меркулов Дмитро Михайлович +380958980330 vp-servis@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харкiв, Вул. Достоевського, б. 22Б
Початкова пропозиція
322 355.23 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
322 355.23 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТПОЛІТЕХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36030092
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТПОЛІТЕХ" +380505076451 vadim.popovich@vadcom.net http://www.zakarpatpolyteh.com.ua
-
Адреса:
Україна, 89421, Закарпатська обл., Ужгородський район, село Сторожниця, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 110
Початкова пропозиція
339 648.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 648.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
530f9c03518d411a9654342af043e25c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-20-000495-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37694069
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН" +380676726765 yuriy.savchak@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79037, м. Львів, вул. Загірна, 55А
Номер договору:
21
Сума договору:
204 228.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
170 190.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.01.2018 00:00 - 11.05.2021 00:00
Дата підписання:
31.01.2018 16:26
Статус:
Виконаний