-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів Львівського РСП Украероруху
204 228.00
UAH з ПДВ
Номер:
530f9c03518d411a9654342af043e25c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-20-000495-c-b1
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Контактна особа:
Ірина Мізерак +380322972624 mizerak_im@uksatse.aero
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37694069
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН" +380676726765 yuriy.savchak@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79037, м. Львів, вул. Загірна, 55А
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Номер договору:
21
Дата підписання:
31.01.2018 16:26
Період дії договору:
31.01.2018 00:00 - 11.05.2021 00:00
Сума договору:
204 228.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 038.00 UAH)
Оплачено:
201 996.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 666.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів Львівського РСП Украероруху
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.02.2018 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
02563532b08f443b89fc445cd5303268
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
перенесення строку надання послуг
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.07.2020 15:18
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
388a5dab383d4c50846586ef514bafc8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
. У зв’язку з фінансово-економічною кризовою на підприємстві Замовника та заощадливим використанням роботи кондиціонерів, Сторони домовились про зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника, відповідно до пункту 1, частини 4, статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами та доповненнями) та зменшення вартості Договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.10.2020 15:58
Статус:
Опубліковано