-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2022-12-17-001373-a
Завершена
1 196 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 983.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 983.50 UAH
Номер:
a7f85c2f7a8b484f982fef51e33031a5
Внутрішній номер закупівлі:
16313367
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-17-001373-a
Замовник:
КП Комунальне некомерційне підприємство "Гребінківська міська лікарня" Гребінківіської міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999253
-
Адреса:
37400, Україна, Полтавська область, місто Гребінка, вулиця Євгена Гребінки,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бузало Сергій Олексійович +380509726210 sergkonsul@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 196 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2022 17:01 - 23.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2022 17:01 - 26.12.2022 17:06
Період кваліфікації:
26.12.2022 17:07 - 27.12.2022 09:22
Період завантаження договору:
02.01.2023 00:00 - 12.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 196 700.00 Медичні матеріали