-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали
Оголошено тендер
1 196 700.00
UAH
Номер:
e47365ce05a24e7281fe46a97a14c99a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-17-000054-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Комунальне некомерційне підприємство "Гребінківська міська лікарня" Гребінківіської міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999253
-
Адреса:
37400, Україна, Полтавська область, місто Гребінка, вулиця Євгена Гребінки,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комунальне некомерційне підприємство "Гребінківська міська лікарня" Гребінківіської міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999253
-
Адреса:
37400, Україна, Полтавська область, місто Гребінка, вулиця Євгена Гребінки,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 196 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні матеріали
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
17.12.2022 10:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 196 700.00 UAH