-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2022-12-16-016180-a
Завершена
5 448 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 54 480.00 UAH
мін. крок: 1% або 54 480.00 UAH
Номер:
9ec2d3a8a177430894950fb5779a805e
Внутрішній номер закупівлі:
16310575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-16-016180-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Пірникоза +380432508473 buhmedkatastrof@gmail.com http://vinemd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 448 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2022 18:29 - 21.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2022 18:29 - 24.12.2022 14:00
Період кваліфікації:
24.12.2022 14:00 - 27.12.2022 12:29
Період завантаження договору:
02.01.2023 00:00 - 12.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 448 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання