• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонт і технічне обслуговування автомобілів екстреної медичної допомоги у Вінницькій області

Оголошено тендер

5 448 000.00 UAH
Номер: 15be6f085ef243969a5cdf033860701c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-16-006806-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
Очікувана вартість: 5 448 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт і технічне обслуговування автомобілів екстреної медичної допомоги у Вінницькій області
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.12.2022 18:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описдохід від реалізації послуг
Сума5 448 000.00 UAH