-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хліб білий формовий, паска
Тендер Prozorro UA-2022-12-16-001333-a
Завершена
780 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 900.00 UAH
Номер:
9a16f367f9e14c53bdd996fd9ba67bad
Внутрішній номер закупівлі:
16295724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-16-001333-a
Замовник:
Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189535
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ ГЛЕЩАВЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Дереш +380673135241 psuxinternat@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
780 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2022 09:10 - 21.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2022 09:10 - 24.12.2022 00:00
Аукціон:
27.12.2022 14:28 - 27.12.2022 14:57
Період кваліфікації:
27.12.2022 14:57 - 28.12.2022 15:26
Період завантаження договору:
03.01.2023 00:00 - 13.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴780 000.00 Хліб білий формовий, паска