-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб білий формовий, паска
Оголошено тендер
780 000.00
UAH
Номер:
6c1daed516b74166ab46105d68f46d8c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-16-000399-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189535
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ ГЛЕЩАВЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189535
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ ГЛЕЩАВЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
780 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб білий формовий, паска
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.12.2022 08:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума780 000.00 UAH