-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2022-12-15-022143-a
Закупівля здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів. Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти
Торги не відбулися
155 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 777.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 777.60 UAH
Номер:
fd156a74d925423f87f3450f481c37cf
Внутрішній номер закупівлі:
16291037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-15-022143-a
Замовник:
ЧЕРЧЕЦЬКИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14160606
-
Адреса:
31646, Україна, Хмельницька область, Камянець Подільський район село Черче, ВУЛИЦЯ ЛІЩУКА, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роговська Юлія Леонідівна +380385996533 cherche_bydinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
155 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2022 17:00 - 20.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2022 17:00 - 23.12.2022 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴155 520.00 Дизельне паливо