• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо

Оголошено тендер

155 520.00 UAH
Номер: f8526bd5905f421b9e484a9e1a7c8fa0
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-15-005279-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРЧЕЦЬКИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
Замовник: ЧЕРЧЕЦЬКИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
Очікувана вартість: 155 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо
Примітки: ДК 021-2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.12.2022 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2827 літр
Період постачання до 28.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзгідно з умовами договору
Сума155 520.00 UAH