-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15870000-7 Заправки та приправи
Тендер Prozorro UA-2022-12-15-016817-a
Забезпечення належного та безперебійного харчування учнів навчальних закладів освіти Полтавської міської територіальної громади
Торги відмінено
117 888.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 589.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 589.44 UAH
Номер:
3b317ec1b38c4d35afb71fc4addab974
Внутрішній номер закупівлі:
16285729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-15-016817-a
Замовник:
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Соборності 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гарбар Катерина Олексіївна +380673884280 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15870000-7 Заправки та приправиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 888.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2022 15:05 - 20.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2022 15:05 - 23.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
з 23.12.2022 00:01
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
74ce41eb3b01459d9b1261cb4f4f5f89
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: в тендерній документації не вірно зазначено код на назва предмету закупівлі відповідно до ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
23.12.2022 13:19 - 03.01.2023 00:00
Дата опублікування:
23.12.2022 13:19
Дата виконання:
03.01.2023 00:15
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴117 888.00 15870000-7 Заправки та приправи