• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

15870000-7 Заправки та приправи

Оголошено тендер

117 888.00 UAH
Номер: e32303f0da57419294e402680ceeeaf2
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-15-004809-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
Замовник: КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
Очікувана вартість: 117 888.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 15870000-7 Заправки та приправи
Примітки: Забезпечення належного та безперебійного харчування учнів навчальних закладів освіти Полтавської міської територіальної громади
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 15.12.2022 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума80 582.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума37 306.00 UAH