-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15220000-6-Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба морожена хек)
Тендер Prozorro UA-2022-12-15-014515-a
Завершена
146 880.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 734.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 734.40 UAH
Номер:
c53b1895a0114d918d383b57c0e01017
Внутрішній номер закупівлі:
16283383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-15-014515-a
Замовник:
Новокостянтинівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю
×
-
Код ЄДРПОУ:
23837217
-
Адреса:
31523, Україна, Хмельницька область, с. Новокостянтинів, вул. Центральна, 52/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бакрадзе +380680316651 bink_let@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
146 880.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.12.2022 14:20 - 20.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2022 14:20 - 23.12.2022 14:19
Період кваліфікації:
23.12.2022 14:19 - 26.12.2022 15:04
Період завантаження договору:
01.01.2023 00:00 - 11.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴146 880.00 ДК 021:2015 - 15220000-6-Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба морожена хек)