-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15220000-6-Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба морожена хек)
Оголошено тендер
146 880.00
UAH
Номер:
adc5fb17aaf04197937fc9d70ba9b212
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-15-005335-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новокостянтинівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю
×
-
Код ЄДРПОУ:
23837217
-
Адреса:
31523, Україна, Хмельницька область, с. Новокостянтинів, вул. Центральна, 52/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новокостянтинівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю
×
-
Код ЄДРПОУ:
23837217
-
Адреса:
31523, Україна, Хмельницька область, с. Новокостянтинів, вул. Центральна, 52/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
146 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 15220000-6-Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба морожена хек)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
15.12.2022 13:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Риба морожена Хек (тушки без голови)
Кількість
1088 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума146 880.00 UAH