• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Код ДК 021:2015 – 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби»

Завершена

885 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 425.00 UAH
Номер: 99a4765b00d94519a34ac0022c2280a0
Внутрішній номер закупівлі: 16278459
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-15-009659-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Шевченко Олексій Васильович 380443339161 kmkl7kmkl7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 885 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2022 12:15 - 20.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2022 12:15 - 23.12.2022 12:25
Аукціон: 27.12.2022 11:16 - 27.12.2022 11:39
Період кваліфікації: 27.12.2022 11:39 - 29.12.2022 17:08
Період завантаження договору: 04.01.2023 00:00 - 14.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴885 000.00 Код ДК 021:2015 – 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби»