-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби»
Оголошено тендер
885 000.00
UAH
Номер:
a0dbe51e273f4acc84ef7f64f8897cae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-15-004201-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
885 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Дата опублікування:
15.12.2022 12:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума885 000.00 UAH