-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання громадської вбиральні
Тендер Prozorro UA-2022-12-15-001349-a
Торги відмінено
1 180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 900.00 UAH
Номер:
e65b369663ff49ddadb0089706712039
Внутрішній номер закупівлі:
16270209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-15-001349-a
Замовник:
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357466
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., місто Бурштин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рибчук Ірина 380675832315 br-mradaek@ukr.net http://burshtyn-rada.if.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2022 09:07 - 20.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2022 09:07 - 23.12.2022 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d100278f74164409bb6ab05b15894e02
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Зміна технічного завдання
Період оскарження:
16.12.2022 15:30 - 27.12.2022 00:00
Дата опублікування:
16.12.2022 15:30
Дата виконання:
27.12.2022 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 180 000.00 Лот 1.