-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання громадської вбиральні
Оголошено тендер
1 180 000.00
UAH
Номер:
24e7e1a7a2cd4e02baf0f3bbbbadebb8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-12-003122-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357466
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., місто Бурштин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357466
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., місто Бурштин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання громадської вбиральні
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.12.2022 11:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 180 000.00 UAH