-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту)
Тендер Prozorro UA-2022-12-14-015742-a
Завершена
2 958 606.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 793.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 793.03 UAH
Номер:
81a43684c6ec4396aba39677519f2e5d
Внутрішній номер закупівлі:
16259760
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-14-015742-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999709
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, с.Супрунівка, вул. Київське Шосе 1-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Любченко +30532680309 potd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 958 606.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2022 15:01 - 19.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2022 15:01 - 22.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
22.12.2022 00:03 - 23.12.2022 13:16
Період завантаження договору:
29.12.2022 00:00 - 08.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 958 606.00 Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту)