-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту)
Оголошено тендер
2 958 606.00
UAH
Номер:
f048b8cde48a437ba4b8c1bee2f59b7a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-14-006555-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999709
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, с.Супрунівка, вул. Київське Шосе 1-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999709
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, с.Супрунівка, вул. Київське Шосе 1-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 958 606.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.12.2022 14:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума2 958 606.00 UAH