-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з цілодобової фізичної охорони адміністративної будівлі
Тендер Prozorro UA-2022-12-14-010523-a
Завершена
4 398 781.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 993.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 993.91 UAH
Номер:
e00f9d310042406f8d00d5ec6493a28c
Внутрішній номер закупівлі:
16254519
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-14-010523-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРСЕРВІС МІНТРАНСУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30218246
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОСП. ПЕРЕМОГИ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Галузінський +380443514205 haluzinskyi@mtuservice.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 398 781.25 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2022 12:57 - 19.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2022 12:57 - 22.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
22.12.2022 00:01 - 24.12.2022 18:45
Період завантаження договору:
30.12.2022 00:00 - 09.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 398 781.25 Послуги з цілодобової фізичної охорони адміністративної будівлі