-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з цілодобової фізичної охорони адміністративної будівлі
Оголошено тендер
4 398 781.25
UAH
Номер:
eff127963593489aa1b49459f582c95f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-09-007452-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРСЕРВІС МІНТРАНСУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30218246
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОСП. ПЕРЕМОГИ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРСЕРВІС МІНТРАНСУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30218246
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОСП. ПЕРЕМОГИ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 398 781.25 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з цілодобової фізичної охорони адміністративної будівлі
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
09.12.2022 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти отримані згідно Постанови КМУ від 15.12.2021 №1332
Сума4 398 781.25 UAH