-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Тендер Prozorro UA-2022-12-14-003945-a
Завершена
5 775 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28 878.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 28 878.00 UAH
Номер:
0fa92b358ecd460d837a99702ce2adfb
Внутрішній номер закупівлі:
16247945
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-14-003945-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вакулович Олексій Олексійович +380675811345 zaktax@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 775 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2022 10:24 - 19.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2022 10:24 - 22.12.2022 10:29
Період кваліфікації:
22.12.2022 10:31 - 23.12.2022 09:30
Період завантаження договору:
29.12.2022 00:00 - 08.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 775 600.00 Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)