-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Оголошено тендер
5 775 600.00
UAH
Номер:
98c434f6263b47a9a626826178477960
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-14-001247-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 775 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Примітки:
№ 14867/7/99-00-17-03-04-07 від 22.11.2022
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.12.2022 10:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прибудинкових територій)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 775 600.00 UAH