-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вивезення твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2022-12-13-022539-a
Завершена
175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 750.00 UAH
Номер:
d7d803ef2c30474eb03484f0571cb086
Внутрішній номер закупівлі:
16242697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-13-022539-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Стадниченко Ніна Миколаївна +380444863017 ctadik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2022 19:20 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2022 19:20 - 21.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
21.12.2022 00:00 - 23.12.2022 16:27
Період завантаження договору:
29.12.2022 00:00 - 08.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴175 000.00 Вивезення твердих побутових відходів