-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вивезення твердих побутових відходів
Оголошено тендер
175 000.00
UAH
Номер:
8cddfc7351214a54a6cdd53b60c3db0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-13-006518-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вивезення твердих побутових відходів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
13.12.2022 19:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума175 000.00 UAH