• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ( Ноутбуки, в комплекті з сумкою, адаптерам живлення та бездротовою мишою; персональні комп'ютери, в комплекті монітор, системний блок, клавіатура, миша)) (Ноутбуки -номенклатурна позиція - 30213100-6 Портативні комп’ютери; персональні комп’ютери - номенклатурна позиція - 30213300-8 Настільні комп’ютери)

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою завірений нотаріально.

Торги не відбулися

252 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
Номер: d3182dc418854550a72768ef9573ddd2
Внутрішній номер закупівлі: 16242299
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-13-022140-a   
Замовник: БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Арнаутова Ірина Сергіївна +380638088334 miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua http://bolgradsovet.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 252 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.12.2022 18:36 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2022 18:36 - 21.12.2022 18:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴252 000.00 ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ( Ноутбуки, в комплекті з сумкою, адаптерам живлення та бездротовою мишою; персональні комп'ютери, в комплекті монітор, системний блок, клавіатура, миша)) (Ноутбуки -номенклатурна позиція - 30213100-6 Портативні комп’ютери; персональні комп’ютери - номенклатурна позиція - 30213300-8 Настільні комп’ютери)