-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ( Ноутбуки, в комплекті з сумкою, адаптерам живлення та бездротовою мишою; персональні комп'ютери, в комплекті монітор, системний блок, клавіатура, миша)) (Ноутбуки -номенклатурна позиція - 30213100-6 Портативні комп’ютери; персональні комп’ютери - номенклатурна позиція - 30213300-8 Настільні комп’ютери)
Оголошено тендер
252 000.00
UAH
Номер:
63b43d1deb9c428bba3ad56430d54162
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-13-006413-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057008
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, Болград, вул. Шпитальна, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ( Ноутбуки, в комплекті з сумкою, адаптерам живлення та бездротовою мишою; персональні комп'ютери, в комплекті монітор, системний блок, клавіатура, миша)) (Ноутбуки -номенклатурна позиція - 30213100-6 Портативні комп’ютери; персональні комп’ютери - номенклатурна позиція - 30213300-8 Настільні комп’ютери)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.12.2022 18:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбуки, в комплекті з сумкою, адаптарем живлення та бездротовою мишою
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 30.12.2022
Персональні комп'ютера, в комплекті монітор, системний блок, клавіатура, миша)
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 30.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРезервний фонд
Сума252 000.00 UAH