-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване)
Тендер Prozorro UA-2022-12-13-012870-a
Торги не відбулися
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
2fc2f8ed63fc40f1a06990ac7777e0d7
Внутрішній номер закупівлі:
16232985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-13-012870-a
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломянюк людмила Володимирівна 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2022 13:57 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2022 13:57 - 21.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване)