-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване)
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
895e3204881545569e980d3a7094e689
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-13-003529-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.12.2022 13:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Молоко коров'яче питне пастеризоване
Кількість
6000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума240 000.00 UAH