-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-13-011979-a
Завершена
221 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 217.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 217.50 UAH
Номер:
98c2084f10184e32a0ddd7e46ae473c6
Внутрішній номер закупівлі:
16232094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-13-011979-a
Замовник:
УВД ФССУ у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41312573
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, пл.Троїцька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Челядін Сергій Володимирович +380542671109 jurist.su@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
221 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2022 13:33 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2022 13:33 - 21.12.2022 09:00
Аукціон:
22.12.2022 11:18 - 22.12.2022 11:41
Період кваліфікації:
22.12.2022 11:41 - 23.12.2022 14:52
Період завантаження договору:
29.12.2022 00:00 - 08.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴221 750.00 Електрична енергія