-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
221 275.00
UAH
Номер:
6d97c55e01fa4d1098f2e9e87620f2a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-13-003618-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41312573
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, пл.Троїцька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41312573
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, пл.Троїцька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
221 275.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
13.12.2022 13:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума221 275.00 UAH