-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Тендер Prozorro UA-2022-12-12-021012-a
на очікувану вартість на 2023р.
Торги відмінено
429 710.52
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 148.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 148.55 UAH
Номер:
bfcaad301bc646f78b7b1b9d2d2612bd
Внутрішній номер закупівлі:
16217718
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-12-021012-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Губа +30986544334 okzo-internat@ukr.net https://nrc-dndz.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
429 710.52 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2022 17:53 - 17.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2022 17:53 - 20.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c8fd4551073d4e76a678bf7c57e5fcfe
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Технічна помилка при оприлюдненні річного плану закупівель
Період оскарження:
13.12.2022 18:24 - 24.12.2022 00:00
Дата опублікування:
13.12.2022 18:24
Дата виконання:
24.12.2022 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴429 710.52 Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)