• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)

Оголошено тендер

429 710.52 UAH
Номер: ed3b2c4e5b74494e8a71a6f0fccce2e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-12-005929-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 429 710.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Примітки: на очікувану вартість на 2023р.
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.12.2022 17:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума429 710.52 UAH