-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (ДК: 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2022-12-12-019879-a
Електрична енергія (ДК: 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія) на 2023 рік.
Завершена
7 150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 35 750.00 UAH
Номер:
d1d59fe774f14e1da30c5c3d95db0dd0
Внутрішній номер закупівлі:
16216597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-12-019879-a
Замовник:
Острицька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Остриця, вул. Зелена буд 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гнідан Юліана +380963900881 yulianagnydan@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2022 16:45 - 17.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2022 16:45 - 20.12.2022 15:00
Аукціон:
21.12.2022 12:58 - 21.12.2022 13:21
Період кваліфікації:
21.12.2022 13:21 - 26.12.2022 15:51
Період завантаження договору:
01.01.2023 00:00 - 11.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 150 000.00 Електрична енергія (ДК: 021:2015: 09310000-5 - Електричн