-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (ДК: 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія)
Оголошено тендер
7 150 000.00
UAH
Номер:
e9f11860dbe64e52880c38a6e804ccb1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-12-006119-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Острицька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Остриця, вул. Зелена буд 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Острицька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Остриця, вул. Зелена буд 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (ДК: 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія)
Примітки:
Електрична енергія (ДК: 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія) на 2023 рік
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
12.12.2022 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума7 150 000.00 UAH