• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Яйця курячі

Завершена

2 713 550.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 40 703.25 UAH
Номер: 9445e59440f64f3abf136b74388aff6d
Внутрішній номер закупівлі: 16216189
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-12-019546-a   
Замовник: Відділ освіти Попільнянської селищної ради
Контактна особа: Людмила Можарівська +380413751073 zakupka.osvita.pop17@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 713 550.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.12.2022 16:36 - 17.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 12.12.2022 16:36 - 20.12.2022 16:32
Період кваліфікації: 20.12.2022 16:33 - 26.12.2022 10:46
Період завантаження договору: 01.01.2023 00:00 - 11.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 713 550.00 Яйця курячі