-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Яйця курячі
Оголошено тендер
2 713 550.00
UAH
Номер:
eaa1abb006d34d39b2acb90eacd5e332
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-12-006020-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Попільнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41420869
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, смт. Попільня, вул. Богдана Хмельницького, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти Попільнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41420869
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, смт. Попільня, вул. Богдана Хмельницького, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 713 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Яйця курячі
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.12.2022 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 713 550.00 UAH