-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цілодобова охорона території
Тендер Prozorro UA-2022-12-12-010994-a
Завершена
565 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 825.00 UAH
Номер:
8063a1ca485c46f7adcda77199386760
Внутрішній номер закупівлі:
16207715
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-12-010994-a
Замовник:
ДП Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ім.В.Т.Гуца
×
-
Код ЄДРПОУ:
19408382
-
Адреса:
08112, Україна, Київська область, Капітанівка, вул. Соборна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герасимова Жанна Анатоліївна +380671350110 lrc_goutsa@ukr.net http://lrc.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
565 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2022 13:30 - 18.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2022 13:30 - 21.12.2022 13:35
Період кваліфікації:
21.12.2022 13:37 - 21.12.2022 20:10
Період завантаження договору:
27.12.2022 00:00 - 06.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴565 000.00 Цілодобова охорона території