• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цілодобова охорона території

Оголошено тендер

565 000.00 UAH
Номер: 2c9fa935edaf4de7bce3c54c199c6fa1
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-12-003119-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ім.В.Т.Гуца
Замовник: ДП Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ім.В.Т.Гуца
Очікувана вартість: 565 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цілодобова охорона території
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування: 12.12.2022 13:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума565 000.00 UAH