-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-12-007468-a
Торги не відбулися
2 229 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 147.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 147.50 UAH
Номер:
68dac339be394c9f9fe5281bc2003d3e
Внутрішній номер закупівлі:
16204192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-12-007468-a
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Сирова +380962904038 tender.kulevcha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 229 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2022 11:50 - 17.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2022 11:50 - 20.12.2022 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 229 500.00 Електрична енергія