-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
2 229 500.00
UAH
Номер:
3f6871e29e5d430fa787fab5dd3204a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-12-002713-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 229 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Закупівля на 2023 рік
Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:
ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
12.12.2022 11:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
343000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 229 500.00 UAH