• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Джерело резервного живлення (Генераторна установка). Код ДК 021:2015:31120000-3 Генератори.

Торги не відбулися

190 645.14 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 953.22 UAH
Номер: e082c4547b844d7e950bbf3c56b34445
Внутрішній номер закупівлі: 16195102
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-11-000262-a   
Замовник: Вінницький транспортний фаховий коледж
Контактна особа: Козяр Марія Сергіївна 380432632282 vintk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 645.14 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.12.2022 11:00 - 16.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 11.12.2022 11:00 - 19.12.2022 08:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 645.14 Джерело резервного живлення (Генераторна установка). Код ДК 021:2015:31120000-3 Генератори.