-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Джерело резервного живлення (Генераторна установка). Код ДК 021:2015:31120000-3 Генератори.
Оголошено тендер
190 645.14
UAH
Номер:
7d5021f1cb7143dab933a6b09fdc62cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-11-000103-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вінницький транспортний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
01118413
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Героїв Нацгвардії, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вінницький транспортний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
01118413
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Героїв Нацгвардії, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 645.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Джерело резервного живлення (Генераторна установка).
Код ДК 021:2015:31120000-3 Генератори.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.12.2022 10:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума190 645.14 UAH