• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)

Закупівля оголошена з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівлель товарів робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178. Всі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами абзацу першого цього пункту тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Переклад (або справжність підпису перекладача) засвідчується нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Не перекладаються з російської на українську мову такі документи: первинні документи, документи на бланках типових і спеціалізованих форм, а також ті, текст яких викладено іноземною мовою з одночасним його викладенням українською (російською) мовою.

Торги не відбулися

71 001.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 710.00 UAH
Номер: a91679020aab47209f53e29ce7b6bc4c
Внутрішній номер закупівлі: 16184195
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-09-012997-a   
Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Контактна особа: Симоненко Олеся Вікторівна +380500100515 olesa_35@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 71 001.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.12.2022 14:05 - 15.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2022 14:05 - 18.12.2022 14:10
Період кваліфікації: 18.12.2022 14:13 - 29.12.2022 14:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴71 001.00 код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)