-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Оголошено тендер
71 001.00
UAH
Номер:
590ce557f6044425945f5e0b321c32e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-09-003985-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
71 001.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування:
09.12.2022 13:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пісок річковий (насипом)
Кількість
150 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума71 001.00 UAH