-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду)
Тендер Prozorro UA-2017-12-13-002050-a
Завершена
1 052 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 520.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 520.00 UAH
Номер:
ae6e24ffa0ce4d3b9d4efa3badf0a1c5
Внутрішній номер закупівлі:
1618190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-13-002050-a
Замовник:
Фонд соціального страхування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210180
-
Адреса:
04070, Україна, Київ, Київ, Боричів Тік, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бартащук Олег Іванович 380442061290 fssu_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 052 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 520.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
31 560.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2017 16:14 - 19.12.2017 13:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2017 16:14 - 29.12.2017 13:00
Аукціон:
02.01.2018 13:34 - 02.01.2018 14:01
Період кваліфікації:
02.01.2018 14:01 - 09.01.2018 15:37
Період завантаження договору:
02.01.2018 14:01 - 22.01.2018 14:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОХОРОННЕ ПІДПРИЄМСТВО ШЕРИФ"
Оскарження: 02.01.2018 14:01 - 20.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33882158
-
Контактна особа:
Дмитро Стрижов +380445319363 tendersheriff@ukr.net
-
Адреса:
02093, Україна, Київ, м.Київ, вул. Поліська, 22, к.126
Оскарження: 02.01.2018 14:01 - 20.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
981 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
817 833.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2018 15:37
Документи
28
Скарги
0
КУПОЛ 87 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40761847
-
Контактна особа:
Павлушко Сергій Анатолійович +380505242314 tov.kupol87@gmail.com
-
Адреса:
61015, Украина, ХАРКІВСЬКА ОБЛ, ХАРКІВ, ВУЛ ВЕРХНЬОГИЇВСЬКА Д. 51
Початкова пропозиція
983 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
818 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-001"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39415179
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona001@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Початкова пропозиція
1 044 192.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 044 192.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
40
Скарги
0
Контракти
Номер:
b7fec0de0f234143926f2f8a83894791
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-13-002050-a-a1
Постачальник:
ПП "ОХОРОННЕ ПІДПРИЄМСТВО ШЕРИФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33882158
-
Контактна особа:
Дмитро Стрижов +380445319363 tendersheriff@ukr.net
-
Адреса:
02093, Україна, Київ, м.Київ, вул. Поліська, 22, к.126
Номер договору:
1423/182901-2
Сума договору:
817 833.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 02:00
Дата підписання:
29.01.2018 12:00
Статус:
Підписаний