-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду)
Охоронні послуги (цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду)
817 833.60
UAH з ПДВ
Номер:
b7fec0de0f234143926f2f8a83894791
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-13-002050-a-a1
Постачальник:
ПП "ОХОРОННЕ ПІДПРИЄМСТВО ШЕРИФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33882158
-
Контактна особа:
Дмитро Стрижов +380445319363 tendersheriff@ukr.net
-
Адреса:
02093, Україна, Київ, м.Київ, вул. Поліська, 22, к.126
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Охоронні послуги (цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду)
Номер договору:
1423/182901-2
Дата підписання:
29.01.2018 12:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 02:00
Сума договору:
817 833.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 817 833.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (цілодобова охорона майна та адмінбудинків виконавчої дирекції Фонду)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018