-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
профнастил ПН-18 (Т-18) покрівельний, коньок трикутний ,вітрова планка,пристінна планка ,стрічка гребенева, саморіз покрівельний, супердифузійна мембрана (код ДК 021:2015: 44110000-4 – Конструкційні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2022-12-09-002721-a
Завершена
180 310.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 901.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 901.55 UAH
Номер:
321f87dc47c745398651e65c40cea614
Внутрішній номер закупівлі:
16173896
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-09-002721-a
Замовник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №1 ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21163309
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 51 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Головата +380972233955 holovataoksana2022@ukr.net https://www.facebook.com/opornyj.zaklad/videos/417411322398612/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 310.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2022 09:53 - 14.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2022 09:53 - 17.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
17.12.2022 00:01 - 19.12.2022 09:51
Період завантаження договору:
25.12.2022 00:00 - 04.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 310.00 профнастил ПН-18 (Т-18) покрівельний, коньок трикутний ,вітрова планка,пристінна планка ,стрічка гребенева, саморіз покрівельний, супердифузійна мембрана